Firmast

OÜ Komplekt asutati Eesti erakapitali baasil 1992.aastal. 1994. aastal alustas firma PVC-profiilidest avatäidete tootmist. 2000. aastal lisandus ettevõtte tootmistegevusse alumiiniumprofiilist avatäited.

OÜ Komplekt omab PVC-avatäidete valmistamisel ja paigaldusel kahekümne aastast ning alumiinium-avatäidete puhul neljateistkümne aastast kogemust. Lisaks pikaajalisele Eesti ehitusturul tegutsemisele impordime enda valmistatud toodangut ka tellijatele Soomes, Norras, Rootsis ja Taanis.

OÜ Komplekt valmistab avatäiteid Euroopa vastava tööstusharu liidri Saksa ettevõtte Schüco International KG PVC- ja alumiiniumprofiilisüsteemidest. Klaaspakettides on kasutusel Suurbritannia päritolu Pilkington’i ja Guardian’i klaasid ning sulustena Schüco originaal ja Saksa ettevõtte G-U Gretsch-Unitas GmbH tooteid.

Lisaks avatäidete valmistamisele tegeleb OÜ Komplekt ka vanade avatäidete demontaaži, uute paigaldamise ja olemasolevate hooldusega. Koos uute akendega on võimalik tellida ka uued aknalauad  ja veeplekid koos paigaldusega ning tootevalikust leiab mitmeid avatäidetega seotud  lisatooteid. Samuti pakub OÜ Komplekt sise- ja välisviimistlustöid pärast akende vahetust.

Ettevõtte tootmishoone asub Rae vallas, Lagedil. OÜ Komplekti poolt valmistatud toodangu näidistega on võimalik tutvuda ettevõtte Tallinna kontoris aadressil Liimi tn.1. Kontoris saab vormistada tellimusi ja küsida konsultatsiooni sobiva avatäite valikul.